Jestesmy we Wrocławiu już 6 lat!

WakePark Wrocław to nowoczesny kompleks sportów wodnych. Na terenie znajduje się wszystko co jest potrzebne do pływania na wakeboardzie, nartach wodnych oraz flyboardzie. Dwa dwumasztowe wyciągi do nauki, dla bardziej zaawansowanych przeszkody na wodzie, skutery wodne, wypożyczalnia sprzętu, szkoła wakeboardowa oraz Beach Bar.

Zorganizowaliśmy wiele ciekawych imprez muzycznych, sportowych i firmowych. Wiele z nich jest powtarzane co roku i posiada już wieloletnią tradycję m.in. Wake’n’Night, Bankomalia, Juwenalia, Farewell party, Afterparty po imprezach na Stationie Miejskim (np. kino samochodowe, finał footbalu amerykańskiego), dyskotekowe rozpoczęcia i zakończenia roku szkolnego, Bacardi Gateway, No Limits Summer Edition, Wroc Love Water, Wake na byle czym, Californie Retro Party, Zawody Pucharu Polski w Wakeboardingu, urodziny, imprezy kawalerskie, kino plenerowe, koncerty KASTA, Pezet, Mrozu. Współpracowaliśmy z firmami: Red Bull, Urząd Miasta Wrocław, HP, IBM, Capgemini, Digimedia, Asplex i wieloma innymi.

Trochę „morza” we Wrocławiu

Dla osób niepływających przygotowaliśmy piękny drewniany pomost zaraz przy Beach Barze oraz niebieski pomost z leżakami i pufami bezpośrednio przy naszym jeziorze. Obok wyciągu znajduje się kąpielisko oraz boiska do siatkówki.

A teraz sam Beach Bar. Za dnia pozostaje klasycznym tiki barem serwującym orzeźwiające koktaile ze świeżych produktów, aromatyczną kawę, rozgrzewające herbaty, zimne piwko, markowe drinki i smaczne posiłki. Wieczorami zamienia się w miejsce na długie pogaduchy. W weekendy wydobywa z każdego pozytywną energię nierzadko uwalnianą podczas szalonych tańców na barze!

Możemy zorganizować dla dowolnej ilości osób imprezę firmową, integracyjną czy urodziny.

Proponujemy

   • Impreza grillowa pod specjalnie przygotowanymi namiotami lub na pomoście
   • Obsługę gastronomiczną można połączyć z rezerwacją wyciągów na wyłączność, boisk sportowych, miejsca do ustawienia terenu zabaw dla dzieci itp.
   • Wieczorna kolacja z lampką szampana na pomoście przy blasku świec. Specjalność naszej kuchni to najświeższe we Wrocławiu ryby i owoce morza.
   • Beach Bar oferujący wakeburgery, panini, sałatki, frytki, przekąski, napoje zimne i ciepłe, piwo oraz drinki
   • DJ lub muzyka na żywo
   • Istnieje możliwość zarezerwowania na wyłączność części naszego terenu pod mniejsze imprezy lub całego WakeParku
   • Dysponujemy terenem, który może pomieścić ok. 1000 osób na imprezy muzyczne.
   • Wycenę imprezy robimy pod indywidualne zlecenia
   • Zapewniamy fachową obsługę, interesujące zorganizowanie czasu spotkania, catering, dostosowanie się do Państwa indywidualnych życzeń oraz niezapomniane przeżycia na wodzie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas
Napisz do nas
X