Operator wyciągu

Operator do obsługi wyciągu wake’owego w sezonie 2019. W chwilach wolnych od sterowania pomoc przy pracach związanych z funkcjonowaniem Wakeparku i Beach Baru. Szukamy młodych osób które pasjonują się sportami wodnymi, mieszkają we Wrocławiu i mają trochę wolnego czasu na lekką i przyjemną pracę połączoną z zabawą w naszym Wake Parku – Szukamy osób które mogłyby pełnić dyżury w deklarowanych przez siebie cotygodniowo terminach. ze szczególnym naciskiem na weekendy – Dyżur poranny trwa od 9:00 do 15:00, dyżur popołudniowy od 15:00 do 21:00 – Poza dyżurami macie możliwość bezpłatnego korzystania z wyciągu WakeBoardowego, wypożyczalni sprzętu, oraz pozostałych naszych atrakcji. Gwarantujemy mega zabawę i dobre przeszkolenie wake’owe.

WYNAGRODZENIE – Stawka godzinowa plus dodatkowe premie za godziny instruktorskie, pracę na barze w czasie imprez itp. Oprócz darmowego korzystania z wyciągów, możliwe będą również karnety dla znajomych bądź rodziny – zasady ustalane będą indywidualnie.

TERMIN. Zaczynamy od początku maja 2019r. Sezon zakończymy na początku września 2019r.

DO ZADAŃ STAŻYSTÓW BĘDĄ NALEŻEĆ:- Obsługa wyciągu – Opieka nad klientami – Pomoc w założeniu sprzętu – Instruktaż korzystania z wyciągu – Pilnowanie porządku i regulaminu – Pomoc w promocji WakeParku. Pomoc w przygotowaniu, promocji i prowadzeniu imprez w naszym barze.

WYMAGANIA: – Musisz mieć ukończone 18 lat, umieć pływać – Dodatkowym atutem będą ukończone kursy związane z wodą, (ratownictwo wodne, motorówki) – Odpowiedzialne podejście do zadań i punktualność – Zgłoszenia w postaci CV oraz OBOWIĄZKOWO listu motywacyjnego prosimy przysyłać na adres mailowy wakepark@wakeparkwroclaw.pl Można też odwiedzić nas osobiście. W liście motywacyjnym opisz koniecznie: a) dlaczego chcesz z nami pracować b) jakie masz doświadczenia ze sportami wodnymi c) jakie masz doświadczenia w podobnej pracy – wypożyczalnie sprzętu sportowego, itp. jakie? d) swoją dyspozycyjność w tygodniu.

X