Kontakt – who is who

Marek Liwski
Marek LiwskiPrezes
W sprawach organizacji dużych imprez, inwestycji, reklamy, mediów, współpracy
proszę o kontakt
M.Liwski@wakeparkwroclaw.pl
Agata Łyszkowska
Agata ŁyszkowskaMenadżer
W sprawach organizacji imprez, kateringu, zamówień i rozliczeń
proszę o kontakt +48 507955920
A.Lyszkowska@wakeparkwroclaw.pl
Janek Stanisz
Janek StaniszMenadżer Beach Baru
W sprawach barowych
proszę o kontakt +48 791601303
J.Stanisz@wakeparkwroclaw.pl
Mikołaj Mielczarek
Mikołaj MielczarekKierownik wyciągów.
W sprawach dot. wyciągów
proszę o kontakt +48 796004977
M.Mielczarek@wakeparkwroclaw.pl
Michał Czaja
Michał CzajaKierownik wyciągów.
W sprawach dot. wyciągów
proszę o kontakt +48 530666304
M.Czajnik@gmail.com
Marta Olszewska
Marta OlszewskaBartender
W sprawach dot. baru
proszę o kontakt +48 530495371
M.Olszewska@wakeparkwroclaw.pl
Marta Moćko
Marta MoćkoRecepcja marketing
W sprawach dot. rezerwacji
proszę o kontakt +48 536169597
M.Mocko@wakeparkwroclaw.pl
Natalia Mazurkiewicz
Natalia MazurkiewiczRecepcja marketing
W sprawach dot. rezerwacji
proszę o kontakt +48 668623003
N.Mazurkiewicz@wakeparkwroclaw.pl

Dane firmy

WakePark Wrocław Sp. z o.o.
ul.Kosmonautów 1,
54-126 Wrocław

NIP: 899-268-20-69
REGON: 021103229

Konto gł.: 41 1090 2398 0000 0001 1916 8291
Konto Bar:  17 1090 2398 0000 0001 1907 8125
Konto rezerwacja wyciągów: 85 1090 2398 0000 0001 3085 8909

Kontakty związane z rezerwacją wyciągów i organizacją imprez

W celu rezerwacji wyciągów prosimy:

W celu kontaktu z recepcją wyciągów prosimy:

W sprawach ogólnych oraz związanych z organizacją imprez i eventów prosimy o kontakt na adres

Dojazd

Nasz ośrodek znajduje się na terenie ośrodka Glinianki ul. Kosmonautów 1, 54-126 Wrocław.

Można dojechać do nas samochodem kierując się ul. Lotniczą w kierunku Leśnicy. Po minięciu Stadionu Miejskiego, przejeżdżając pod AOW należy trzymać się prawego pasa, który kieruje w dół do świateł, które przejeżdża się na wprost i po ok. 100m skręca się w prawo na parking.

Można również dojechać tramwajami linii 10, 20, 3, 33, autobusami dziennymi linii 710, 128. nocnymi 243, 253 oraz koleją do stacji Wrocław Kuźniki (Stadion Miejski).

Napisz do nas

X