Pracownik rezerwacji i telemarketingu.

Poszukujemy osoby, która  od maja 2019 do początków września 2019 poprowadziłaby reklamę i marketing Beach Baru i Wake’a oraz obsługiwałaby rezerwację wyciągów.

DO ZADAŃ BĘDZIE NALEŻEĆ: Kierowanie wypożyczalnią, przyjmowanie rezerwacji wyciągów, oraz obsługa ich płatności. Promocja Wakeparku dotycząca wyciągów oraz imprez. Współpraca z mediami, codzienna obsługa strony www i Facebooka. Pozyskiwanie klientów poprzez telemarketing. Opracowywanie i realizacja promocji, reklam, akcji marketingowych. Pomoc w przygotowywaniu i obsłudze imprez Beach Bar.

WYMAGANIA: – Musisz mieć ukończone 18 lat. Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala do kart płatniczych. Znajomość obsługi stron www (Word Press) i Facebooka. Dodatkowym atutem są studia i doświadczenie z pracy w marketingu, promocji, reklamie, PR oraz wcześniejsza praca w podobnej rezerwacji. Umiejętność opracowywania prostych plakatów promujących nasze eventy. Odpowiedzialne podejście do zadań i punktualność – Zgłoszenia w postaci CV oraz OBOWIĄZKOWO listu motywacyjnego prosimy przysyłać na adres mailowy wakepark@wakeparkwroclaw.pl Można też odwiedzić nas osobiście. W liście motywacyjnym opisz koniecznie: a) dlaczego chcesz z nami pracować b) jakie masz doświadczenia w podobnej pracy, c) swoją dyspozycyjność czasową w okresie letnim 2019r (od początku maja do początku września).

X